Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Říjen 2018: Hudební novinky

Říjen 2018: Hudební novinky

Co je nového ve světě hudby? Pojďme se podívat na nové klipy z posledního týdne. Vybrali jsme pro vás celkem tři ukázky, doufáme, že se budou líbit a že vás třeba i zahřejí. Venku se nám ochladilo, tak je třeba zahnat všechny podzimní chmury a hudba je jedním z možných řešení, jak přijít na lepší myšlenky a odreagovat se.

Výčet samozřejmě není konečný, to by ani nebylo možné a my samozřejmě víme, že ne každý má tolik času, aby procházel desítky klipů v rámci jednoho článku. Tři jsou asi optimum, které bude vyhovovat většině našich čtenářů. Chybí vám zde váš oblíbený interpret? Napište nám o jeho novince včetně vašeho hodnocení, rádi to zde uveřejníme.

Imagine Dragons – Zero

Začínáme novinkou od Imagine Dragons, kterou je píseň „Zero“. Americká rocková skupina vydala nový singl, který pochází ze soundtracku k filmu Ralph Breaks The Internet.

Sigala, Ella Eyre, Meghan Trainor – Just Got Paid

Další novinkou v říjnové nabídce je hit Just Got Paid, za jehož vznikem stojí Sigala ve spolupráci s dalšími umělci – britská zpěvačka Ella Eyre, americká zpěvačka Meghan Trainor či rapper French Montana.

Post Malone, Swae Lee – Sunflower

Posledním klipem, který chceme v tomto článku uveřejnit je Sunflower. Autorem je Post Malone, americký rapperr, zpěvák, kytarista a hudební producent. Na vzniku se kromě Maloneho podílel i další rapper Swae Lee.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.