Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Avicii: Broken Arrows

Avicii: Broken Arrows

Skladba Broken Arrows z podzimního (2015) alba Stories od Aviciiho je další ukázkou jeho zajímavé tvorby, zejména z pohledu klipů, které ke svým hitům točí. I v tomto případě se jedná o dojemný, ale ne zrovna veselý příběh, který byl inspirovaný skutečnou událostí.

Oč se jedná? Příběh zachycuje život amerického atleta, který propadl alkoholu, což samozřejmě mělo vliv na jeho výkony – jednalo se o skokana do výšky. Ze zoufalé situace mu pomůže jeho dcera, která mu jasně dává najevo nespokojenost s jeho aktuálním stylem života a která mu pomůže dostat se zpět nejen do sportovního života.

Avicii doplnil svoji taneční hudbu hlasem (tradičně) hostujícího zpěváka (ne příliš známého) – frontmana americké country kapely Zac Brown Band.

Klip k Broken Arrows

Můžete se zaposlouchat do hudby, nebo si zkrátka užít klip a hudbu nechat běžet pouze na pozadí. Je to jen na vás, tedy za předpokladu, že se jedná o styl, který vám vyhovuje. V opačném případě si asi vyberete spíše jiného interpreta a song, jenž vám zpříjemní chvíle oddechu.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.