Chystáte se v létě 2021 do CMI plaza?

CMI plaza - otevírací doba léto 2021

V obchodním domě CMI plaza je možné nakupovat od pondělí do soboty. Nicméně v letním období je každoročně otevírací doba poupravená a je třeba se na to připravit, pokud chcete do tohoto krásného prodejního showroomu zavítat.

V sobotu zavřeno

Podstatnou změnou je to, že v sobotu je prodejna zcela uzavřena. Pro návštěvníky je k dispozici v pracovních dnech a to od deváté hodiny ranní až do půl šesté večer.

Máte tak k dispozici poměrně široký časový interval, abyste si mohli přijet prohlédnout, vyzkoušet a případně i zakoupit oblíbené hudební nástroje různých světových značek.

Dvě patra skvělých hudebních nástrojů

V obchodním domě CMI plaza jsou nachystány výstavní plochy ve dvou patrech. Na své si přijdou milovníci kytar, klávesových nástrojů, bicích, ale i dechových hudebních nástrojů.

Svůj nástroj zde zakoupí jak začínající hráč, tak i profesionální hudebník. Připraveny jsou instrumenty různých cenových hladin. Zkrátka CMI plaza je naladěno pro Vás. Abyste se při nákupu cítili pohodlně a měli dostatek času a prostoru si nástroje prohlédnout a vyzkoušet, případně se poradit s prodejními specialisty.