CMI Music radí, co na Vánoce

CMI Music radí, co na Vánoce

11, 10, 9 … ano, Vánoce jsou tu co by dup. Příští týden v pátek zasednete ke štědrovečerní večeři a poté se půjdete podívat, jestli vám Ježíšek nadělil nějaký dárek. No, ale jak jste na tom s dárky vy? Máte již pro své blízké vš zařízeno?

Jste rodina hudebníků? Máte dceru, syna, vnuka, vnučku…, kteří se věnují hudbě, nebo byste jim chtěli dát možnost objevit hudební svět s pomocí jejich prvního nástroje? Pak jste na stejné „vlně“ a můžete využít nákupního rádce od CMI Music.

Dárky pro malé i velké hudebníky

Ať už je to pro začínajícího hráče, nebo pro profesionála, můžete se nechat inspirovat Tipy na vánoční dárky od CMI Music, provozovatele eshopu Cmias.cz a zejména obchodního domu CMI plaza s hudebními nástroji v Hradci Králové.

Kromě nástrojů samotných máte možnost zakoupit i dárkový voucher, který oceníte v případech, kdy si nejste jisti s výběrem, ale zároveň byste chtěli své blízké potěšit nějakým hudebním dárkem. V jaké hodnotě poukaz zakoupíte je na vás. Poukazy je možné zakoupit buď v prodejně CMI plaza, nebo přes internetový obchod Cmias.cz.

Závěrem několik tipů na dárky z kategorie hudebních nástrojů či příslušenství. Pro nejmenší to mohou být například zobcové flétny či perkusní sety. Začátečníci ocení například základní model kláves či kytary v odpovídající velikosti. Z vyšších cenových hladin to jsou například domácí digitální piana či bicí sady pro začínající hudebníky. A tím výčet rozhodně nekončí.