Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Debutový singl Colorful People

Colorful People

Další “bondovka” je na světě! Tentokrát za ní stojí česko- slovenská dvojice – zpěvačka Lenka Novotná z Českých Budějovic a slovenský hudebník a producent Juraj Holoda z Trenčína. V rámci jejich hudebního projektu Colorful People totiž v srpnu vydávají pilotní singl Footsteps k debutovému albu “2O2O”.

Dne 5. srpna 2020 vydávají Colorful People svůj debutový singl Footsteps, jehož videoklip si sami připravili, zrežírovali i si v něm zahráli. Celé dílo natočili pouze s jedním kameramanem (Róbert Bonko). Děj ztvárňuje souboj mezi srdcem a rozumem – dvěma odlišnými světy uvnitř každého z nás. Svou tajemnou náladou a velkolepým nástrojovým obsazením spíše připomíná jednu z filmových bondovek. Napsala ji česká songwriterka, zpěvačka, perkusionistka a baskytaristka Lenka Novotná (@Lena Nova Music) ve spolupráci se slovenským multiinstrumentalistou, skladatelem a producentem Jurajem Holodou (y.o.u.r.a.i) a rakouskou textařkou Lex Hefner. Dne 12.8.2020 si budete moci jejich singl stáhnout i na všech nejznámějších hudebních streamovacích službách jako jsou Spotify, Apple Music, iTunes a mnoho dalších. Na podzim 2020 se také můžete těšit na jejich pestrobarevné debutové album “2020”, které Vás nejspíš překvapí svou nevšední kombinací popu, soulu prolínající se s prvky funku, reggae, electro, drum and bass a alternative music.

Link k videoklipu Footsteps na Youtube

O natáčení

“Přestože nás vládní omezení kvůli korona krizi na pár měsíců rozdělila a trochu změnila naše plány, hned po otevření hranic jsme neváhali a pustili se do práce. Shodli jsme se na tom, že videoklip k tomuto singlu budeme natáčet na české Šumavě, kde jsem prožila kus svého dětství, a kde jsou nádherné smrkové lesy, které perfektně vystihují tajemnou atmosféru celého příběhu. Ten je o útěku z rozumem vytvořené bubliny strachu zpět ke svému bojovnému a odvážnému já.” uvedla zpěvačka Lena Nova Music.

O autorech

Lenka s Jurajem se seznámili v roce 2008 v Praze během studií na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Po studiích v Praze pokračovali na hudebním institutu v hlavním městě Brazílie – Brasília. Od té doby koncertovali a procestovali s hudbou kus světa (Jižní a Severní Ameriku, Evropu, Afriku a Asii). Spolupracovali např. se Support Lesbiens, Petrem Jandou v rámci koncertu v americkém Bostonu, jako sólisté s Jihočeskou Filharmonií, s americkou Broadway star Moya Angela, dále s vynikající zpěvačkou Elis Mraz, kapelou Doctor Victor, Ritmo Factory a dalšími…

Odkazy na web a sociální sítě

Web: https://www.colorfulpeoplemusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/colorfulpeoplemusic
Instagram: https://www.instagram.com/colorfulpeoplemusic

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/coloredpeoplemusic

Kontakt: Juraj Holoda, +421 910 260 594

Již není možné vkládat komentáře.