Domácí kino Yamaha YSP 2500

Domácí kino: Soundbar Yamaha YSP 2500

Chcete mít doma kvalitní ozvučení? Přemýšlíte nad nákupem domácího kina? Pak by vás měla v nabídce těchto produktů audia videa zaujmout i nabídka od jednoho z předních výrobců, firmy Yamaha. V dnešním článku si představíme model z roku 2015 – soundbar Yamaha YSP 2500.

Moderní vybavení do vaší domácnosti

Yamaha YSP 2500 se stane ozdobou vaší domácnosti a to nejen díky svému zdařilému designovému provedení, ale zejména díky svým zvukovým vlastnostem. Tento 7.1 kompaktní zvukový projektor nabízí ve své výbavě i bezdrátový subwoofer. Výrobce nezapomněl ani na technologii Bluetooth®, kterou využijete například pro streamování hudby. Z dalších moderních vlastností nechybí například ovládání pomocí aplikace pro smart zařízení.

Špičkový prostorový zvuk

Hlavním „úkolem“ domácího kina, ať už se jedná o jakýkoliv model, je zajistit v daném prostoru co nejlepší ozvučení. Prostorový zvuk, kterým disponuje model YSP 2500 je beznadsázky úžasný! Model od Yamahy je vybavený 16 vysoce kvalitními reproduktory o průměru 2,8 cm. Zmíněné reproduktory zajišťují tvorbu reálného 7.1 zvukového pole. Získejte maximální zvukový prožitek. To vše díky silnému zvuku a silnému prostorovému efektu, kterým se pyšní právě model Yamaha YSP 2500. Když k tomu ještě přidáte samostatný subwoofer, dosahuje tentou soundbar vynikající lokalizace zvuku s výkonnými basy. Výsledkem toho všeho je prostorový zvuk 7.1 s neuvěřitelně vysokou kvalitou zvuku.

Nebudeme zacházet do detailů, případné zájemce odkážeme na prodejce audio video techniky Yamaha. Na závěr pouze zmíníme několik dalších vlastností, které zdobí model domácího kina Yamaha YSP 2500. Jsou jimi například automatická kalibrace IntelliBeam, aplikace HOME THEATER CONTROLLER-App pro smart zařízení, podpora standardů HDMI 2.0 či systém přenosu signálů dálkových ovládání IR.

Promo video od Yamahy

Dlouholeté zkušenosti s produkty audio-video techniky. To je mimo jiné značka Yamaha. Neustálý vývoj nových modelů je zachycen na počátku promo videa, ve kterém je představen námi popisovaný soundbar Yamaha YSP 2500.

https://youtu.be/C6r6WN5YoXw