Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Drum Days 2020 v CMI plaza

Drum Days 2020

Máte v sobě srdce bubeníka? Pak jistě oceníte aktuální akci Drum Days v rámci Muzikalendáře, kterou pořádá CMI Music s.r.o. nejen na svém eshopu Cmias.cz, ale i v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Ale pozor, tyto speciální dny pro bubeníky jsou platné pouze od 10.6. do 24.6.2020.

Objevte kouzlo bicích nástrojů a využijte možnosti nákupu za výhodné ceny. Ať už jste začínající bubeník, nebo pokročilý hráč, vždy si přijdete na své.

Pro hudebníky je připravena široká škála bicích nástrojů, činelů, hardware a dalšího bicího příslušenství různých samozřejmě ověřených výrobců.

Akustické i elektronické bicí sady

Vybírejte z modelů akustických i elektronických bicích sad, doobjednejte si nový buben do vaší bicí soupravy, poznejte kouzlo nových činelů či hardware. Vše je připraveno na míru moderním bubeníkům, kteří vědí, co chtějí, stejně tak i začátečníkům, pro které jsou připraveni prodejní specialisté, aby jim pomohli s výběrem jejich první bicí sady.

Už jen pár dní do konce Drum Days 2020 v CMI plaza. Nyní není na místě váhat, ale jednat. Udělejte si chvilku a navštivte obchodní dům CMI plaza, nebo alespoň stránky internetového obchodu Cmias.cz. Vše je naladěno jen a jen pro vás.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.