Give Me More

Oblíbená hradecká skupina Memphis potěšila své fanoušky novým singlem včetně klipu. Jeho název zní Give Me More a mezi fanoušky se oficiálně dostal na konci července (29.7.). Samotný klip má zajímavou historku na pozadí. Možná byste neřekli, že se materiály sháněly dva roky, kdy kapela cestovala po různých zemích na světě a natáčela jednotlivé střípky, které následně pomohly vytvořit tento zdařilý hudební klip.

Určitě jste zvědaví, jak tento klip vypadá a zda se vám nový singl bude líbit. Klip naleznete např. na stránkách skupiny Memphis – www.memphisband.cz, případně na portálu YouTube.com. Abychom vám vše usnadnili, vkládáme klip i na náš portál, takže si jej můžete pustit přímo v tomto článku.

Videoklip

Co tomu říkáte, líbí se vám? Budeme rádi za jakékoliv reakce.

Honza Řičař do Očko Chart

Aby nebylo novinek málo… Konec července byl pro skupinu Memphis opravdu výjimečným. Nejenom že dokončili třetí singl Give Me More, ale zpěvák Honza Řičař dostal nabídku stát se moderátorem televize Očko resp. moderátorem hitparády Očko Chart. Touto cestou mu gratulujeme a věříme, že se mu nová pozice zalíbí a bude se mu dařit stejně jako celé kapele.