Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Hloupá písnička

Wohnout: Hloupá písnička

Na světě je novinka od kapely Wohnout. Její název „Hloupá písnička“ si určitě zapamatujete. Je to zkrátka opět dobrý počin ve stylu, na který jsme od Wohnoutů zvyklí. Tak schválně, poslechněte si ji a uvidíte, jestli se vám tato hloupá písnička zavrtá pod víčka 😉

Klip byl natočen s pomocí kamery GoPro, takže takový malý product placement, ale to už je úděl dnešní doby. Navíc v tomto případě je to pouze s ohledem na způsob natočení, takže to není nijak vtíravá reklama, která by vadila. Vše se natáčelo v průběhu dvou měsíců a kromě členů kapely se v klipu objeví i celá řada známých osobností (schválně, kolik jich poznáte), ale i náhodných kolemjdoucích, kamarádů atp.

Zajímavostí je, že původně tato písnička vůbec neměla být určena do světa. Více k tomu říká Honza Homola: „‚Hloupá písnička‘ byl spíše klasickej odpad, se kterým se nemělo jít ani na demáč. Původní verze se dost lišila od finální, která má veselej kytarovej riff. Nakonec je z toho klasická hloupá písnička, která leze do hlavy, až je tím otravná!“. Chytlavá melodie, čišící pohoda a relax… to budou důvody, proč má tato písnička šanci uspět u fanoušků i českých rádií.

Nový singl Wohnoutů

Zvláštním do tebe kouzlem jsem se dostala…

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.