Hradec Music Show 2012

Dne 2.6.2012 se uskuteční již čtvrtý ročník úspěšného netradičního veletrhu hudebních nástrojů v Hradci Králové, konkrétně v prodejních prostorách hradeckých firem CMI Melodia a.s. (obchodní dům CMI plaza, ul. Kladská) a 3D Music (ul. Bieblova).

Hradec Music Show 2012 můžete navštívit, aniž byste museli shánět vstupenky. Vstupné je zdarma, tak neváhejte využít jedinečné příležitosti seznámit se s novinkami na trhu hudebních nástrojů, dotázat se odborníků, vyzkoušet si osobně vybraný hudební nástroj a v neposlední řadě si i zakoupit hudební nástroje za zvýhodněné ceny.

Na co se můžete těšit?

Pouze v rámci expozičního veletrhu Hradec Music Show máte skvělou šanci vidět a v klidu si vyzkoušet novinky vašich oblíbených značek, včetně hudebních nástrojů a aparatur, které v ostatních prodejnách hudebních nástrojů běžně neuvidíte.

Čekají na vás zajímavé semináře, slevy, bonusy, dárky, občerstvení a bohatý doprovodný program. Každá z vystavujících firem zároveň nabídne další výhody po dobu konání veletrhu.

Kompletní informace o veletrhu získáte na stránkách www.hradecmusicshow.cz.

Společnost CMI Melodia a.s. pro vás připravuje venkovní stage u obchodního domu CMI plaza, kde si budete moci vychutnat hned několik koncertů včetně vystoupení známého českého flétnisty Jiřího Stivína.

Přímo v CMI plaza si pak můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit celou řadu hudebních nástrojů (klávesy, kytary, bicí nástroje, flétny…) od předních značek v čele s nabídkou firmem Yamaha a Ashton.