Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Kde nakupovat poslední adventní víkend?

Vánoční otevírací doba v CMI plaza

Máme za sebou třetí adventní neděli. Mnozí z nás již mají vánoční dárky zakoupené, v lepším případě i zabalené. Ale stále je zde ještě velké procento těch, kteří se teprve nyní vydávájí do obchodů a eshopů s cílem nakoupit vhodný dárek pro své blízké. Vzhledem k zaměření našeho portálu předpokládáme, že vyhledáváte hudební obchody. Jestli tomu tak je, tak pro vás máme tip, kam můžete osobně vyrazit na nákup i poslední adventní neděli, tedy 18.12.2016.

Vánoce v CMI plaza

Ti, kteří v CMI plaza nakupují pravidelně, již moc dobře vědí, že na konci roku je tato unikátní hudební prodejna otevřena i o adventních nedělích. Jestliže jste to prozatím nestihli a dáváte přednost osobnímu nákupu, tak si můžete naplánovat návštěvu nejen v pracovní dny či sobotu, ale i v neděli 18.12.2016, kdy pro vás bude prodejna k dispozici od devíti hodin ráno do dvanácté hodiny. Vybírat můžete z pestré nabídky hudebních nástrojů od mnoha výrobců z celého světa.

Dárky pro celou hudební rodinu

Potřebujete dárek pro začátečníka? Studenta hudební školy? Profesionála? Žádný problém. V CMI plaza si na své přijdou opravdu všichni. Jestliže si nebudete z jakýchkoliv důvodů jisti s výběrem vhodného nástroje, tak se nebojte zeptat některého z prodejních specialistů. Rádi vám pomohou, aby letošní Vánoce byly vydařené. Moc dobře víme, jaké to je, když někdo obdrží nevhodný dárek. Ale ikdyby se něco takového stalo, že zakoupíte dárek, který obdarovaný nebude moci využít nebo by si jej chtěl vyměnit za jiný, který bude více odpovídat jeho potřebám, tak v CMI plaza to není problém a zakoupené dárky můžete vrátit či vyměnit až do 25.1.2017.

Případně si můžete výběr ulehčit tím, že nekoupíte konkrétní hudební nástroj, ale pouze dárkový voucher v určité hodnotě, který pak dle libosti zabalíte. I takový dárek udělá radost a v CMI plaza to moc dobře vědí, proto mají pro své zákazníky připraveno několik dárkových poukazů v různých cenových hladinách, které lze využít jak k nákupu přímo v CMI plaza, tak i v internetovém obchodě Cmias.cz, který provozujte společnost CMI Melodia a.s.

Přejeme krásný adventní čas!

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.