Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Konec září s cimbálovkou Dušana Kotlára

Konec září s cimbálovkou Dušana Kotlára

Cimbálová muzika Dušana Kotlára má v následujících dnech opět napilno. Pokud je tento hudební žánr vaším oblíbeným, pak se nechte pozvat na dvě akce, které se konají na konci září 2017. Jedná se o Jičínský Wine Festival a Posezení s burčákem v Benátkách nad Jizerou.

23. 9. 2017 Festival vín v Jičíně

První akce, na kterou bychom vás rádi pozvali se uskuteční již tuto sobotu 23. září 2017 v Jičíně, kde se koná druhý ročník festivalu vín. Akce bude zahájena v 10:00 a bude se konat na nádvoří zámku v Jičíně. Jičínský Wine Festival nabídne skvělou muziku a také ochutnávku kvalitních českých a moravských vín. K vínu patří samozřejmě i něco dobrého na zub, takže nemějte strach, že by se na něco zapomnělo. Připraveny budou i chutné gastro pokrmy. To vše v příjemné atmosféře a za doprovodu pestrého hudebního programu, na kterém vystoupí mimo jiné již zmiňovaná cimbálovka Dušana Kotlára. Nezapomeňte, již tuto sobotu na nádvoří Valdštejnského zámku v Jičíně.

30.9.2017 Posezení s Burčákem v Benátkách nad Jizerou

Aby toho nebylo málo, tak hned následující týden v sobotu 30. září 2017, můžete zavítat na další zajímavou akci, kde nebude chybět dobré pití, zábava…ani oblíbená cimbálová muzika v podání kapely Dušana Kotlára. To vše v rámci akce nazvané „POSEZENÍ S BURČÁKEM“, které se uskuteční v Benátkách nad Jizerou, které jsou členem Burčákové unie.

Program bude zahájen v 15:00 ve výstavní síni Jiřího Krohy a bude pokračovat o hodinu později, tedy v 16:00 oficiální zahájením v Burčákové uličce. Další program se bude odehrávat v zámeckém sklepení a na nádvoří zámku. Pro návštěvníky bude připraven burčák a víno z Hustopečí a další občerstvení. Kompletní program naleznete na stránkách města www.benatky.cz.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.