Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Krakonošovy letní podvečery 2018

Cimbálová muzika Ještěd

Školní rok se blíží ke svému konci. Nastal tak nejvyšší čas si naplánovat, co budete dělat v letním období. Věříme, že kromě dovolených zavítáte i na různé kulturní akce, kterých je v období léta velké množství. Příkladem jsou například Krakonošovy letní slavnosti, které se konají v termínu od 11. do 14.7.2018. Na slavnostech vystoupí mimo jiné i Cimbálka Ještěd pod vedením Dušana Kotlára.

Slavnosti se budou konat na dvou místech, na nádvoří zámku Jilemnice a na Masarykově náměstí. Krakonošovy letní podvečery bude moderovat Petr Ticháček a to pod dohledem samotného Krakonoše.

O jakou akci se jedná?

Stručně řečeno se jedná o dny Krkonošské kultury a tradic v obcích mikroregionu Jilemnicko s hlavním programem v Jilemnici. Krakonošovy letní podvečery jsou prezentací tradičních řemesel, divadelních vystoupení, vystoupení hudebních skupin… Chybět nebudou ani koncerty, šermíři a celá řada dalších zajímavých programů. Každoročně je kulturní program Krakonošových letních podvečerů také doplněn profesionálními hosty a rozšířen o projížďky po městě v kočáře či na žebřiňáku.

Další informace získáte například v Informačním centru Jilemnice, tel.: 481 541 008, 481 565 111, info@jilemnice.cz

 

Plakát k akci

Díky oficiálnímu plakátu budete mít přehled o tom, co se který den koná. Dopředu si tak naplánujte harmonogram, aby vám neuniklo nic důležitého resp. zajímavého z vašeho pohledu. Krakonošovy letní podvečery se blíží.

Krakonošovy letní podvečery 2018

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.