Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Letošní ročník HMS nebude

Letošní ročník HMS nebude

Ačkoliv termín 16.5.2020, kdy se měl letošní dvanáctý ročník hudebního veletrhu Hradec Music Show uskutečnit, je relativně daleko, padlo finální rozhodnutí o jeho zrušení. S ohledem na současný stav je to očekávané a zcela pochopitelné.

Nikdo z nás nedokáže odhadnout, jak se bude situace vyvíjet v následujícím období. Dle vyjádření naší vlády se aktuálně nastavená bezpečnostní opatření budou zmírňovat nejdříve po Velikonocích. Akce pro více osob, ale budou povoleny jako jedny z posledních. I proto nebylo možné pokračovat v plánování takto významné akce.

Oficiální stanovisko

Zde je i vyjádření od pořadatelů veletrhu Hradec Music Show: „Vážení příznivci hudebního veletrhu Hradec Music Show, z důvodu aktuálního dění a předpokládaného vývoje situace jsme se rozhodli letošní ročník festivalu zrušit. Věříme, že se společně potkáme v příštím roce a o to více se budeme těšit na setkání s vámi. O plánovaném termínu vás budeme včas informovat. Za firmy CMI Music s.r.o. a 3D Music s.r.o. přejeme všem pevné zdraví a spoustu muzikantské radosti a dobré nálady.“

Společně to zvládneme

Nezbývá než doufat, že se nám podaří tuto situaci ve zdraví vyřešit co nejdříve to bude možné a všichni se vrátíme do běžného života, ačkoliv tato zkušenost jistě ovlivní chování nás všech i do budoucna.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.