Letošní ročník HMS nebude

Letošní ročník HMS nebude

Ačkoliv termín 16.5.2020, kdy se měl letošní dvanáctý ročník hudebního veletrhu Hradec Music Show uskutečnit, je relativně daleko, padlo finální rozhodnutí o jeho zrušení. S ohledem na současný stav je to očekávané a zcela pochopitelné.

Nikdo z nás nedokáže odhadnout, jak se bude situace vyvíjet v následujícím období. Dle vyjádření naší vlády se aktuálně nastavená bezpečnostní opatření budou zmírňovat nejdříve po Velikonocích. Akce pro více osob, ale budou povoleny jako jedny z posledních. I proto nebylo možné pokračovat v plánování takto významné akce.

Oficiální stanovisko

Zde je i vyjádření od pořadatelů veletrhu Hradec Music Show: „Vážení příznivci hudebního veletrhu Hradec Music Show, z důvodu aktuálního dění a předpokládaného vývoje situace jsme se rozhodli letošní ročník festivalu zrušit. Věříme, že se společně potkáme v příštím roce a o to více se budeme těšit na setkání s vámi. O plánovaném termínu vás budeme včas informovat. Za firmy CMI Music s.r.o. a 3D Music s.r.o. přejeme všem pevné zdraví a spoustu muzikantské radosti a dobré nálady.“

Společně to zvládneme

Nezbývá než doufat, že se nám podaří tuto situaci ve zdraví vyřešit co nejdříve to bude možné a všichni se vrátíme do běžného života, ačkoliv tato zkušenost jistě ovlivní chování nás všech i do budoucna.