Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Marshall Stanmore

Reprosystém Marshall Stanmore

Oku lahodící a zároveň kvalitně zpracovaný model od světoznámé firmy Marshall. O čem je řeč? Představujeme vám aktivní stereo reproduktor Stanmore, který je sice malý rozměry, ale nikoliv svými možnostmi. Marshall zvolil pro tento model reprosystému retro styl. Stanmore je zasazený v dřevěném rámu. Stylově jsou provedeny i analogové knoflíky, které slouží pro kontrolu zvukových vlastností reprosystému. Jedná se o integrované pozlacené „knoflíky“.

Není to ale pouze o vzhledu. Marshall Stanmore (stručnou recenzi naleznete např. na tvfreak.cz) nabízí svým uživatelům čistý a precizní zvuk a to i při vysokých úrovních reprodukce. Na oko se tedy jedná o reproduktor jakoby ze sedmdesátých let, ale ve skutečnosti se jedná o plnohodnotný a kvalitní moderní reprosystém např. s podporou Bluetooth připojení.

Specifikace reproduktoru (hifi zesilovače)

Výrobce udává u tohoto zesilovače následující specifikaci:

  • 2x kuželové výškové reproduktory, 1x basový reproduktor, zakázková výroba digitálního zesilovače třídy D- 40mm dynamický ovladač, maximální výstupní výkon 80W RMS.
  • Ovladače: Analogové ovladače – hlasitost, basy a výšky, tlačítko pro zapnutí, tlačítka přepínání párování a LED ukazatele aktuálního připojení.
  • Možné připojení: Bluetooth® připojení, vstup 3,5mm, RCA a optický vstup.

Youtube prezentace

Kde jinde, než na Youtube… Ano, právě tam jsme pro vás objevili videoprezentaci modelu Marshall Stanmore, kde uvidíte, co vše vám bude dodáno v balení, jak vypadá a jak funguje například při propojení s vaším smartphonem.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.