Memphis – My Words

Na konci roku 2013 zveřejnila oblíbená kapela Memphis nový klip ke svému songu My Words. Jak si vede mezi fanoušky? Na to lze odpovědět poměrně jednoduše. Stačí, když si klip prohlédnete na portálu YouTube.com, kde k němu uživatelé postupně přidávají své poznámky, postřehy, připomínky… Ke zhlédnutí je klip samozřejmě i na oficiálních stránkách kapely. K dispozici jej dáváme i my na konci tohoto příspěvku. 

Zpět k prvotnímu hodnocení klipu. V současné době jej na portálu YouTube vidělo přibližně 31tisíc uživatelů. V porovnání s předchozími klipy (Sunshine, Give Me More) je to zatím slabší, ale klip je zde přibližně měsíc, takže si své statistiky jistě mnohonásobně vylepší. Podívejme se na vzkazy od fanoušků, kteří klip viděli. Ze 184 příspěvků jsou pouze čtyři negativní a to je na začátek velmi dobrá vizitka. Klukům z Hradce Králové se daří a fanoušci si jejich styl zkrátka oblíbili a věří, že kapela bude v této cestě pokračovat i nadále.

Pokud nechcete, aby vám unikla některá z novinek od Memphisu, pak máte dvě možnosti. Buď pravidelně sledovat oficiální stránky kapely, nebo se stát fanouškem jejich profilu na Facebooku. Zde je pro vás připravena bohatá nabídka informací, akcí, soutěží atd. Buďte s Memphisem v maximálním možném kontaktu.

Nový klip

Zde je k dispozici nový klip My Words, jak se vám líbí?