Nové klávesy Yamaha PSR E283

Nové klávesy Yamaha PSR E283

Nový model digitálních kláves pro začínající hráče je tu! A dostupný i v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz. Poznejte PSR E283 od Yamahy. Co nabízí a za jakou cenu? Proč byste neměli váhat s jeho zakoupením? Více v našem dnešním článku…

Potěší příznivá cena

Kdo by dnes neřešil cenu, že? V tomto směru ale nový nástroj od Yamahy určitě potěší. Aktuální cena modelu PSR E283 v době článku činí 4490 Kč, což je v porovnání s výbavou, kterou nabízí, velmi přijatelné. Stejně jako jiné modely této značky, i v tomto případě je možné dokoupit i další příslušenství, pokud jej již nemáte (klávesový stojan, sustain pedál, stolička ke keyboardu, povlak atp.).

Co o novince říká samotný výrobce?

Z promo videa značky Yamaha je zřejmé, na jakou skupinu hudebníků je nový nástroj cílen. Díky své snadné obsluze je více než užitečným pomocníkem při výuce hry na klávesové nástroje. Začátečníci si ho velmi rychle oblíbí.

Dopřejte si do začátku to nejlepší

Digitální keyboard Yamaha PSR E283 disponuje pestrou škálou skvělých zvuků. Pokud spadáte do skupiny prvních nadšenců do světa hudby, nelze si vybrat lepší nástroj, který vám pomůže se začátky.

Klávesy PSR E283 nabídnou vestavěné výukové funkce, které vám pomohou osvojit si resp. naučit se až 122 presetových písní, nebo využít až 392 zvuků (+ 18 bicích sad) a 150 doprovodných stylů pro experimentování, ale později i pro tvorbu vlastní hudby.

Díky linkovému vstupu AUX lze interní ozvučení keyboardu PSR E283 proměnit na ozvučovací systém pro váš MP3 přehrávač. Co to znamená? Můžete si například zahrát se svou oblíbenou písní, nebo si jen vychutnat její poslech přes reproduktory zakoupeného nástroje.