Po búrke sa rozjasní

Po búrke sa rozjasní

Pokud očekáváte, že píseň bude o počasí, mýlíte se. Spíše hledejte metaforu o vztazích, které jsou často jako na houpačce. Je však důležité zachovat si svěží mysl a v kritických chvílích si uvědomit, že pokud jsme nyní na dně, bude nám zase lépe.

Pozitivní poselství, které na streamovacích platformách zafungovalo nad naše očekávání. „Píseň si vedla velmi dobře na Spotify, a tak jsme se rozhodli natočit k ní seriózní videoklip,“ říká zpěvák kapely The Next Regime Miro Mráz. Pod vedením režiséra Martina Müllera vznikl krásný podzimní videoklip, na jehož námětu se podíleli Kateřina Polívková a David Laňka.

„Když máte píseň, která vás inspiruje, je docela snadné vymyslet a natočit videoklip. Pár nápadů vzniklo přímo na place, což ale bez dobré hudby většinou nejde. Všichni odvedli skvělou práci a den jsme si užili,“ vzpomíná režisér.

Hlavní roli ztvárnila herečka Anna Randárová. „Natáčení dvakrát přerušil déšť, protože jsme chtěli mít v klipu slunečné počasí. Potřetí bylo opět předpovídáno špatné počasí, ale řekli jsme si, že to přežijeme a nějak to dopadne. Jak to dopadlo, se můžete podívat sami. Měli jsme jeden krásný natáčecí den a po posledním záběru začalo pršet. Štěstí nám přálo,“ vzpomíná.

The Next Regime

Pokud zjistíte, že během podzimních a zimních dnů je „vaše houpačka příliš nízko“, budeme rádi, když vám budeme moci býti nablízku. Možná nás čeká náročné období, ale vězte, že po každé bouři přijde rozjasnění.