Podivný školní rok je u konce

Školní rok 2020/2021

Konec června je vždy ve znamená rozdávání vysvědčení. Letošní školní rok byl hodně zvláštní. Většina dětí prožila výuku mimo školní lavice v domácím online prostředí. Jaký to bude mít dopad, ukáže zřejmě až čas.

Nicméně školní rok byl uznán, opakovat se nebude, takže si dítka přináší v průběhu dne domů svá vysvědčení. Mohou být buď klasická se známkami, nebo se slovním hodnocením, školy v tomto směru měly na výběr, tak jak to z jejich pohledu přišlo nejvhodnější.

Hodnota známek je pak druhá věc, těžko hodnotit něco, když se velká část řešila mimo třídu.

Kytaru za samé jedničky? 🙂

Každopádně se tak jako každý rok řeší, jaké odměny dětem pořídit za vysvědčení. Protože jsme hudební web, tak samozřejmě poukážeme na možnost nákupu nějakého hezkého hudebního nástroje, nebo příslušenství pro jednotlivé instrumenty. Určitě mnozí z vás mají doma malého hudebního nadšence, který ocení novou kytaru, pouzdro na kytaru, klávesy, sluchátka a mnohé další hudební vybavení.

Užívejte letních dnů, doufejme, že klidnějších co se týče covidu a počasí, které nás rovněž poslední dobou dost trápí.

Aby pak nový školní rok mohl začít už klasicky bez online výuky. Děti potřebují mít okolo sebe své vrstevníky, aby alespoň tak utekli před virtuálním světem.