Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Pokáč – Sparta

Pokáč - Sparta

Hudba a sport spolu souvisí a neustále se propojují. To platí po celém světě. V našich končinách je podobným projektem z poslední doby provázání písničkáře Pokáče a týmu AC Sparta Praha. Pokáč pro tento klub průběžně připravuje nové songy v duchu, na který jsme od něj dlouhodobě zvyklí. Prozatím z toho vzešly dvě písničky, které najdete v pokračování článku.

Pokáč zahájil sezonu

V úvodním songu se Pokáč vyjadřuje k nepříliš šťastnému začátku sezony, kdy Sparta stejně jako v minulém roce skončila svoje putování evropskými poháry hned v předkole, a tak se již druhým rokem nepodívá do hlavních částí evropských soutěží.

V klipu mimochodem vystupují i dva hráči Sparty – Vácha a Bičík, kteří si v krátké vsuvce „zapějí“ spolu s Pokáčem.

Nicolae Stanciu

Druhým přírůstkem, který spatřil světlo světa v září 2018, je píseň, ve které se Pokáč inspiroval aktuální hvězdou Sparty Nicolea Stanciem. Jinak prozatím jsou všechny klipy z větší části natáčeny přímo na Letné, ať už na hřišti, nebo i v kabinách. Jak dlouho tento „projekt“ potrvá a jaký bude mít úspěch, to ukáže ještě čas. Na hodnocení je prozatím brzy a i na youtube kanále je třeba prozatím vysvětlovat některým uživatelům, o co vlastně jde, aby nedošlo k nějakému nedorozumění…

Pokud si vzpomínáte, tak tento příspěvek není jediným na našem portále, ve kterém spojujeme hudbu a sport. V loňském roce jsme zde zveřejnili Derby song, který připravili Lavi a Vojtaano.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.