R.I.P. Chester Bennington

In the End

Zítra tomu bude týden, co svět zastihla smutná zpráva o smrti zpěváka kapely Linkin Park. Chester Bennington se rozhodl vzít si život sám. Bohužel i takové situace se stávají a těžko hodnotit jeho krok, co ho k tomu dovedlo a zda nebyla přecijen jiná možnost, jak se s tím poprat a žít dál. Jedno je jasné, zpět už to vzít nelze.

Informace o smrti zasáhla celý hudební svět. Kapela měla, má a bude mít fanoušky po celém světě. Jejich zápis do hudebního světa je nesmazatelný a bude oslovovat i budoucí generace. Písně od Linkin Park byly spojeny i s filmovým světem, zkrátka lze říci, že si našli každého z nás, ať už se nám to líbilo nebo ne.

Nyní nastane nová doba. Kapela se bude muset rozhodnout, jak bude dál pokračovat bez Chestera. Chce to samozřejmě svůj čas, každopádně bez něj to už nikdy nebude takové.

Odpočívej v pokoji… a děkujeme za vše!

In the End

Jedna z nejoblíbenějších skladeb kapely – In the End. Alespoň malá vzpomínka na Chestera… Každý má určitě tu svoji nej, kapela oslovila a stále oslovuje mnoho fanoušků po celém světě. Právě tímto se umělci mohou stát „nesmrtelnými“.