R.I.P. George Michael

George Michael

Když jsme minulý týden psali příspěvek o vánoční náladě, ve kterém jsme vám jako jednu z oblíbených vánočních písniček nabídli i Last Christmas od skupiny Wham!, asi málokoho by napadlo, že to bude až tak krutě pravdivé. Bohužel, 25.12.2016 navždy odešel velikán světové hudební scény, George Michael.

Last Christmas

Georgios Kyriacos Panayiotou – takové bylo pravé jméno této legendy, která se narodila v Londýně v červnu roku 1963. Všichni ho ale znali pod uměleckým jménem George Michael. Tento britský zpěvák, skladatel a producent s kyperskými kořeny již bohužel není mezi námi, zemřel ve věku 53 let a to na první svátek vánoční. Osud je někdy opravdu až moc krutý, když zrovna on stál za hitem Last Christmas, který nyní nabírá zcela jiné podoby…

Wake Me Up Before You Go-Go

Který z dalších hitů se vám nyní vybaví? Možná to je právě tento a my jej zde uvádíme, abychom si George Michaela připomněli z dob jeho největší slávy. Čest jeho památce.

Sbohem princezno Leio

Aby smutných zpráv nebylo málo, tak včera 27.12.2016 zemřela i hvězdná princezna Leia Organa, legendární postava ze Star Wars. Herečce Carrie Fisher bylo šedesát let.

Zdroj úvodní fotografie: BBC