Revoluční sluchátka od Yamahy

Revoluční sluchátka Yamaha EPH-M200

Sluchátka do uší by měla být stylová, elegantní a zároveň nabízet prvotřídní zvuk. Na trhu se nyní objevila novinka od Yamahy. Poznejte revoluční model sluchátek. Nová EPH-M200 nabídnou svým uživatelům skvělý profesionální zvuk a zároveň špičkový design, který byl navržen pro maximální komfort. K dispozici jsou ve třech barevných provedeních – červené, bílé a černé.

V čem jsou tato sluchátka tak nová a revoluční? Model EPH-M200 jsou vůbec první sluchátka na světě, která jsou vybavená b-titanovými trubicemi. Zároveň disponují novou revoluční technologií, díky které zajišťují (reprodukují) pro uživatele bohatý a zároveň přirozený zvuk.

Nové a stylové

Yamaha si dala opravdu záležet a připravila jedinečný model sluchátek, který je šitý na míru všem milovníkům kvalitní hudby. Díky dlouhodobým zkušenostem a vývojářům byla pro tento model navržena nová zvuková konstrukce, která zvyšuje izolaci s hlubokými basy a čistými detailními výškami. Rovněž zde naleznete speciálně vyvinutý 15mm (5/8”) měnič sloužící pro dynamický zvuk s vysokým rozlišením.

Kdo jiný by měl zrodit tak špičkový model sluchátek, než přední výrobce hudebních nástrojů a audia videa, firma Yamaha. Nejen technologie, ale i design je vyladěn do posledního detailu tak, aby jejich nošení bylo pohodlné a nijak vás neomezovalo.

Sluchátka do uší Yamaha

Design na jedničku

Vysoce kvalitní provedení. Výsledkem jsou stylová sluchátka do uší, která si můžete zakoupit ve třech barevných provedeních. Zpět k samotnému provedení. Yamaha zde zvolila vroubkované ušní nástavce, které perfektně sedí a produkují vysoce kvalitní zvuk. Dále použila vroubkovaný kabel, který se méně zamotává. Ano, i to je častý problém jiných modelů sluchátek. Pro uživatele je připraveno celkem pět velikostí ušních nástavců, které jsou optimalizovány v horizontálním i vertikálním poměru.

Ve výbavě nechybí ani dálkový ovladač, s jehož pomocí můžete ovládat základní zvukové funkce, ale například i hovory u zařízení s iOS nebo Androidem (ovládání je samozřejmě vyhotoveno ve stejném barevném provední jako sluchátka samotná). V balení naleznete také stylové luxusní pouzdro na sluchátka.

Zdroj fotografií: www.cmias.cz