Školáci a školačky – jste připraveni?

Školáci a školačky - jste připraveni?

Prázdniny nám utíkají a pomalu se blíží nový školní rok 2021/2022. Jak jste na tom s přípravami? Máte již zařízené věci a vybavení nejen do lavic, ale i na ostatní kroužky. Co třeba hudební výuka? Pokud ještě ne, tak se nic neděje. V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové naleznete vše potřebné.

Z onlajnu zpět do lavic

Pevně věříme, že se letošní školní rok „odehraje“ celý v klasickém režimu, na který jsme byli zvyklí v předkovidové době. Takže už žádné vysedávání u počítačů, tabletů a mobilů. Škola je i o tom, že se děti seznámí s dalšími studenty, naučí se pracovat a fungovat ve skupině. A online výuka nemůže nahradit klasický způsob vyučování, zejména na základních školách.

I hudební kroužky je sice možné realizovat online, ale standardní způsob je samozřejmě lepší.

Nechte si poradit s výběrem nástroje

Před nákupem hudebního vybavení se dopředu poptejte i svého učitele hudební výuky, co bude vše potřeba. Pokud nemáte pevně stanoveno a hledáte vybavení pro svého malého studentíka či studentku, určitě navštivte zmíněný obchodní dům CMI plaza, případně jeho „online podobu“ Cmias.cz a nechte si poradit od odborníků. Na výběr je celá řada nástrojů pro úplně začátečníky, pokročilé i profesionální hráče.

CMI plaza – naladěno pro vás

Letošní rok je složitější co se nabídky týče, ale v CMI Music dělají vše pro to, aby dokázali vyhovět co největší skupině zákazníků.