Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

The Legends Rock Fest v areálu „Zahrada“

The Legends Rock Fest

Hudební festivaly mají zatím stále mnoho nevyjasněných otázek. Je tedy složité s jistotou něco slíbit svým fanouškům. Nejinak tomu prozatím je i v případě festivalu The Legends Rock Fest, který by měl v letošním roce slavit své deváté narozeniny, lépe řečeno devátý ročník, protože v minulém roce se, bohužel, z důvodu koronavirové epidemie neuskutečnil.

Pořadatelé každopádně zatím počítají s variantou, že se festival uskuteční, což dokládá pan Zdeněk Lhota na oficiálních stránkách festivalu:

„Festival, jak jej známe, bude opět dvoudenní. K dnešnímu dni bylo pro rok 2020 prodáno určité množství vstupenek. Celofestivalové vstupenky pro rok 2020 tedy zůstávají v platnosti pro rok 2021. Nicméně s ohledem na potenciální omezení kapacity jsou celofestivalové vstupenky vyprodané. A právě proto, aby festival mohl proběhnout, netroufneme si do prodeje uvolnit více než cca 800 ks samostatných vstupenek, pro každý z festivalových dnů zvlášť. Tedy 800 ks pro pátek, 800 ks pro sobotu. Kdo budete chtít udělat radost nákupem jednodenních vstupenek někomu blízkému, i pro jednodenní vstupenky jsme připravili tradiční dárkové sety pro dva. Samostatné vstupenky si lze případně samozřejmě zajistit pro oba dny. Vše je dostupné online na našem festivalovém e-shopu.“

V případě, že vše dopadne dobře, tak se letošní akce uskuteční v novém areálu Zahrada, který byl v loňském roce pokřtěn akcí Malý, velký fest 2020.

Mapa areálu „Zahrada“ v Hořicích

Mapa areálu "Zahrada" v Hořicích

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.