Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Unikátní nástroj v limitované RED edici

Unikátní nástroj Yamaha YVS 100

O tomto zajímavém hudebním nástroji jsme již psali v minulosti, kdy se na trhu objevil model Yamaha Venova YVS 100 v bílém provedení. Pro letošní rok se výrobce rozhodl pro novou limitovanou edici v krásné červené barvě. Nyní dostupné i v českých obchodech a eshopech.

V čem je Venova unikátní? Jedná se o jakousi kombinaci dvou nástrojů, flétny a saxofonu. A hlavně je velmi odolný a jednoduchý na ovládání, což ho předurčuje k „častému“ nošení (váha samotného nástroje pouhých 180 gramů) kamkoli budete potřebovat. Po zvukové stránce je podobný saxofonu, prstoklad pak vychází od zobcové flétny.

Yamaha YVS RED 100

Yamaha Venova YVS-100 je plátkový dechový hudební nástroj, který dokáže produkovat jak silné, tak i jemné melodie.

Jako uživatelé oceníte i snadnou údržbu, která je dána použitým materiálem. Plastové tělo jednoduše umyjete a vyčistíte. V balení, které obdržíte při nákupu nástroje, naleznete hubičku, kryt na hubičku, ligaturu, plátek, čistící hadřík a pouzdro s řemenem.

Nebojte se vyzkoušet něco nového

Snadný začátek pro každého. Tomu vám napomůže uživatelský manuál a také průvodce “Let’s Play Venova!”, který zahrnuje typy na držení nástroje, vytváření zvuků a kontrolu intonace a tónu. K dispozici vám budou i jednoduché skladby, s kterými si nástroj osvojíte „raz dva“. Na Venovu si mohou zahrát i úplní začátečníci s dechovými nástroji. Při učení si užijí spoustu zábavy.

Již není možné vkládat komentáře.