Veselé Vánoce 2019

Veselé Vánoce 2019

Děti jsou natěšené, rodiče shání na poslední chvíli dárky, mimozemšťan nás stále bombarduje a sníh zatím v nedohlednu… I takové jsou letošní Vánoce. S tím se zkrátka musíme smířit a myslet hlavně na to, že Vánoce mají být svátky klidu.

Nezapomínejte na to, stres kolem dárků, úklidu, příprav atp. rozhodně není tím, co by mělo být žádoucí. Naopak, v těchto dnech máte zapomenout na všechny starosti a strasti a nechat odpočinout nejen tělu, ale zejména i duši. Náš život je plný shonu, na nic není čas, na což doplácí zejména děti. Je pak jednoduché házet vinu na cizí, ale ruku na srdce, kolik času věnovali rodiče vám a kolik věnujete vy svým dětem…

To bychom se ale dostali někam, kam ani nechceme. My bychom opět využili možnosti našeho portálu a touto cestou popřáli poklidná svátky vánoční, štědrého Ježíška, který vám splní alespoň nějaké přání a nemusí být hmotné. Samozřejmě, že nejlepším dárkem vždy bude zdraví vaše a celé vaší rodiny.

Navštivte své blízké, vyprávějte si, co jste kdy během roku prožili, bavte se, radujte se a telefony nechte o svátcích pokud možno co nejdále od sebe, ať vás zbytečně nelákají. A za nás ještě poznámka k sociálním sítím… Opravdu je nezbytné, aby celý národ, svět věděl, kdy jdete večeřet, kdy rozbalovat dárky… Jsou věci, které by měly zůstat v soukromí, nenechte si ho vzít dobrovolně.

Šťastné a veselé přeje tým Ohudbe.eu.