Xindl X – V blbým věku

V blbým věku

Pokud alespoň někdy posloucháte rádio, sledujete hudební pořady atp., pak jste jistě v poslední době několikrát zaslechli… „Včera mi bylo málo, dneska je mi moc…“, ano mluvíme o posledním hitu Xindla X, který nese název V blbým věku. Jeho texty jsou chytlavé a často je nelze dostat z hlavy. Jak to máte vy, líbí se vám jeho styl a propagace?

Z mého osobního pohledu je to zdařilé. Ví, za čím chce jít a jak texty, tak i klipy mají své kouzlo a jsou dovedeny do maximálního detailu, což oceňuji. Když se podívám na počet shlédnutí jeho klipu k songu V blbým věku, který je už nyní více než dva miliony, pak můj názor sdílí asi více lidí a to na druhou stranu nepatřím k těm, kteří by měli doma jeho alba, ale zkrátka, když to slyším v rádiu, rozhodně nepřepínám na jinou stanici.

Vy ho ještě neviděli a neslyšeli?

Soudě podle počtu shlédnutí a pravidelnosti, kdy se tato skladba hraje v rádiu, asi nebude moc z nás, kdo by píseň neznalo, ale přecijen neuškodí, když zde umístíme i videoklip, třeba ho uvidíte poprvé, stejně jako já, než jsem ho sem umístil 🙂