Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Yamaha PSR E353

Yamaha PSR E353

Sháníte ideální výukový nástroj? Pak se nebojte sáhnout po novince od Yamaha. Model PSR E353 je kvalitní keyboard, který nabízí špičkové provedení a mnohé vlastnosti, které byste hledali u modelů vyšší cenové kategorie. Nástupce kláves PSR E343 je skvělým počinem Yamahy pro rok 2015. Základní představení naleznete v další části článku.

Výborný nástroj pro začínající hudebníky

Více radosti a více zábavy při objevování hudby. To vše přináší nové digitální klávesy PSR E353 od Yamahy. Pro studenty a žáky hudebních škol (obecně pro začínající hráče) je připraveno 61 kláves s dynamikou úhozu. Nechybí ani autentické zvuky a rozsáhlá nabídka doprovodných stylů z celého světa. Samozřejmostí je přítomnost výukové funkce. Jak jsme u Yamahy a jejich předchozích modelů zvyklí, je to zajištěno s pomocí výukového systému Yamaha Education Suite (Y.E.S.).

Výukový systém

Systém Y.E.S. má pro uživatele kláves PSR E353 připraveno více než 100 vestavěných skladeb a písní. To však není vše, co pomáhá s výukou hry na klávesové nástroje. U tohoto modelu kláves studenti procházejí různými fázemi a stupni obtížnosti s tím, že jim pomáhají užitečné informace, které se zobrazují na displeji keyboardu. Když k tomu přidáte i interaktivní možnosti jakými jsou například funkce čekání, dokud není stisknuta správná klávesa, tak máte před sebou ten nejlepší možný nástroj pro výuku.

Cílem výukových keyboardů Yamahy je povzbudit začínající hráče k rozvoji svých dovedností. Z dalších funkcí zmíníme ještě režim Duo, který dokáže „rozdělit“ klaviaturu na dvě identické části, což oceníte v případě, že chcete, aby na nástroj současně hrál žák i učitel.

Pro více informací vás odkážeme buď na níže uvedenou videoprezentaci, případně se můžete dotázat svého prodejce, zda již má tento nový typ kláves naskladněný. Dle aktuálních informací jsou digitální klávesy Yamaha PSR E353 skladem u společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje Yamaha.

Videoprezentace s českými titulky

Na závěr vám přinášíme promo video společnosti Yamaha, které bylo doplněno o české titulky. Velké díky patří společnosti CMI Melodia a.s., která takto upravené video k produktu PSR E353 poskytla v rámci svého Youtube profilu.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.