Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Yamaha PSR S950

Na trhu s klávesovými hudebními nástroji se objevila novinka v podobě profesionálního keyboardu Yamaha PSR S950. Tento unikátní hudební nástroj je skladem v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Rovněž je možné jej zakoupit v internetovém obchodě Cmias.cz, který provozuje společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje.

Hudební nástroje Yamaha jsou zárukou prvotřídní kvality. Nejinak tomu je i u keyboardu Yamaha PSR S950. Jak tento nástroj ve zkratce představit? Jedná se o nástroj světové třídy, který díky autentickým zvukům, reálným audio stylům, vylepšenému vokálnímu harmonizéru a mnoha dalším přelomovým funkcím, stírá rozdíly mezi digitálními a akustickými zvuky a navždy mění vaše hudební vnímání.

Digitální aranžovací pracovní stanice Yamaha PSR S950 obsahuje několik úžasných funkcí. Mezi ty nejvýznamnější patří vokální harmonizér VH2 a zvuky s technologií Super Articulation pro vzrušující nástrojové i vokální možnosti, které pomohou dostat při vystoupeních z vaší kreativity maximum.

Vokální harmonizér VH2

S využitím vokálního harmonizéru můžete k vašemu zpívanému hlasu přiřadit až tři další virtuální sboristy. Nový harmonizér VH2 dále nabízí vylepšení v možnosti rozeznávání výšky tónu a řízení stability. Ukazatel úrovně mikrofonního signálu naleznete na hlavním displeji. Nové intuitivní grafické uživatelské rozhraní usnadňuje experimentování s vašimi vlastními nastaveními mikrofonu, efektů a typů harmonie.

Ve výchozím stavu nabízí klávesy Yamaha PSR S950 celkem 44 úžasných presetových nastavení vokálního harmonizéru, obsahujících mužské i ženské hlasy a také efekty.

Technologie Super Articulation (SA)

Zvuky kategorie Super Articulation reprodukují herní charakteristiky akustických nástrojů tak autenticky, že máte pocit, že na tyto hudební nástroje skutečně hrajete. Tou největší výhodou a zároveň „bombou“ je, že SA zvuky inteligentně dodávají k vaší hře ty pravé expresivní nuance, typické pro jednotlivé nástroje, bez toho, abyste se museli učit různé triky, jak na to – zkrátka jen hrajete!

Více informací o tomto skvělém hudebním nástroji získáte na stránkách internetového obchodu Cmias.cz.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.