Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Zimní farmářská slavnost v Mostě

Zimní farmářská slavnost v Mostě

Máte již program na 20.2.2016? Nemáte? Co říkáte na to, udělat si výlet do Mostu, kde se právě v tento den koná Zimní farmářská slavnost. Vše se odehraje na 1. náměstí v Mostě a to od osmi do dvanácti hodin dopoledne. Pro návštěvníky je připraven bohatý program. Během dopoledne třikrát vystoupí i oblíbená cimbálová muzika Dušana Kotlára.

Prodej regionálních potravin

Zahájení farmářské slavnosti je naplánováno přesně na osmou hodinu ranní. Následovat bude doprovodný program, který zajistí již zmíněná cimbálová muzika, ale připraveny budou i zajímavé soutěže a divadelní scénky (Zabijačka! Co a jak?). Hlavním programem je představení a prodej kvalitních regionálních potravin. Chybět nebudou ani zabíjačkové hody, takže se jistě máte na co těšit.

Akci moderuje Jiří Kraus, herec z MDM. Během akce Jiří Kraus a herci z Divadla nad Labem budou procházet mezi návštěvníky a několikrát sehrají zabijačku v hrabalovském stylu.

Soutěže a zábava

O zábavu bude mimo jiné postaráno i díky soutěžím, které organizátoři Zimní farmářské slavnosti připravili. Soutěžit budete moci ve dvou kategoriích – soutěž o Nejchutnější mosteckou jitrnici a soutěž o Nejsilnějšího Mostečana!

Zimní farmářskou slavnost pořádá statutární město Most, Okresní agrární komora Most a Severočeské farmářské trhy. Změna programu vyhrazena.

 

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.