Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

10 let CMI plaza

10 let CMI plaza

Navštívili jste, nebo jste slyšeli o obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové? Víte, že v tomto roce oslaví již své desáté narozeniny? A ty se blíží opravdu velmi rychle. Slavnostní otevření CMI plaza totiž proběhlo v 10:10 10.10.2008. Večer předtím se konalo slavnostní setkání obchodních partnerů a přátel CMI Melodia a.s. 

Slavnostního večera se zúčastnilo téměř 100 hostů, kteří byli mezi prvními, kdo si mohl prohlédnout nové prostory včetně přichystané expozice jednotlivých typů hudebních nástrojů. Deset let je dlouhá doba. I v CMI plaza proběhlo několik změn, vylepšily se výstavní prostory, přibyla například i zkušebna, kde si můžete nerušeně vyzkoušet vybrané hudební nástroje.

CMI plaza, to je mimo jiné Yamaha a Fender specialista. K ruce vám budou prodejní specialisté, kteří ochotně poradí s výběrem instrumentů, jenž vás zaujmou. V souvislosti s tímto obchodním domem si mnozí rovněž vybaví i netradiční hudební veletrh Hradec Music Show, který se každoročně koná právě i v prostorách CMI plaza.

Když se v CMI slaví, tak to je dobrá zpráva i pro návštěvníky. U příležitosti oslav totiž vždy byly přichystány doprovodné akce, slevové vouchery. A nyní nás čeká kulaté výročí, takže je jistě na co se těšit. Všichni tak netrpělivě očekávají otevření dalšího „okénka“ v Muzikalendáři, ve kterém je naplánováno samozřejmě i datum 10.10.2018!

Obchodní dům CMI plaza

CMI plaza nabízí příjemné prostředí, komfortní zázemí a zejména skvělou nabídku hudebních nástrojů od více než 300 výrobců z celého světa. Pohlídejte si ve svém kalendáři datum 10.10.2018 a pojďte si užít desáté narozeniny skvělého hudebního obchodu. Určitě nebudete litovat. Vždyť přeci víte, že CMI plaza je naladěno pro Vás 😉

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.