Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Aktivní reproboxy Yamaha DBR série

Aktivní reproboxy Yamaha DBR série

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové opět naskladnil oblíbené modely aktivních reproboxů od Yamahy ze série DBR. Jedná se o modely s označením 10, 12 a 15, které se liší svým výkonem.

Reproboxy řady DBR se řadí mezi velmi populární modely, které si oblíbili zákazníci z celého světa.

Každý z DBR reproboxů je vybaven nově navrženým tělem s odolnou a lehkou konstrukcí, která se skvěle hodí pro použití jako hlavní reproboxy nebo i odposlechy, či dokonce pro pevné instalace.

Posuňte se na nový level

Proč právě tyto reproboxy? Protože jsou nachystané k tomu, aby vaše vystoupení posunuly na zcela novou vyšší úroveň. A to nezávisle na tom, zda se chystáte ozvučit živé vystoupení své kapely, nebo třeba DJ na párty.

Bezpečný nákup na internetu

Nejnižší model řady aktivních reproboxů DBR se pohybuje těsně pod hranicí desetitisíce korun a můžete si jej prohlédnout a zakoupit právě v již zmíněném obchodním domě CMI plaza, případně si jej objednat přes eshop Cmias.cz, kde vám bude doručen zdarma na vámi uvedenou adresu v ČR. Což se vyplatí zejména v době současných vládních opatření, kdy jsou prodejny jako takové uzavřeny a fungují hlavně jako výdejní místa.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.