Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Nové mini digitální keyboardy Yamaha PSS

Nové mini digitální keyboardy Yamaha PSS

Yamaha představila v září 2019 novinku pro nejmenší hudebníky. Nové mini digitální keyboardy nesou označení PSS. Již brzy budou k vidění v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové a rozhodně je, na co se těšit.

Do nové produktové řady jsou zahrnuty celkem tři nástroje:

Pojďme si blíže představit alespoň jednoho z nich. Uvidíte, že se nebudete moci dočkat toho, až dojde k naskladnění, abyste si nový mini keyboard mohli osahat sami v CMI plaza!

Yamaha PSS F30

Mezi představitele nové řady mini keyboardů patří model Yamaha PSS F30. Jedná se o nástroj s 37 mini klávesami (HQ mini), 120 zvuky nejrůznějších hudebních nástrojů, 114 automatickými doprovodnými styly a 30 vestavěnými písněmi.

Keyboard nabízí uživatelům funkce jako je sustain, metronom a další. O to, abyste byli vždy dobře slyšet se postará vestavěný reproduktor. V případě, že toužíte po pravém opaku, pak můžete bez problémů využít sluchátkový výstup umožňující tiché hraní.

Yamaha PSS F30 je malý a zároveň lehký klávesový hudební nástroj šitý na míru pro začínající hudební mistry. Vezměte si ho kamkoli potřebujete – díky možnosti napájení pomocí baterií žádný problém.

Keyboard si můžete prohlédnout i na níže uvedeném promo videu z dílny značky Yamaha.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.