Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Vánoce 2018 v CMI plaza

Vánoce 2018 v CMI plaza

Nakupování vánočních dárků se blíží ke svému konci. V CMI plaza jsme připraveni vám vyhovět do poslední chvíle. Hudební nástroje, které jsou skladem na prodejně je možné zakoupit i poslední adventní víkend, tedy 22. resp. 23.12.2018. Kdy bude v obchodním domě otevřeno a naopak, kdy se k nám vydávat nemáte?

Vánoční otevírací doba

Nadcházející víkend bude otevřeno jak v sobotu (od 9 do 14 hodin), tak i v neděli (od 9 do 12 hodin). Máte tak možnost zakoupit vánoční hudební dárek i den před Štědrým večerem. Poté se „brány“ obchodu uzavřou a to až do 27.12.2018. Netradiční otevírací doba bude i na konci roku resp. v období od 30.12. do 1.1.2019 bude v CMI plaza zavřeno.

Všem těm, kteří již mají vánoční dárky zakoupené, přejeme klidné poslední dny do Vánoc. Pro ostatní malá rada – nenechte se vánočními nákupy nijak stresovat, Vánoce mají být svátky klidu a pohody, tak se toho pokud možno všichni držme.

Buďte připraveni

Poslední dny do Vánoc budou hektické zejména pro dopravce, takže počítejte raději i s variantou, že se balíček může pozdržet více dnů na depu vybraného dopravce a v krajním případě, že se jej nepodaří doručit do Štědrého dne. Pokud tedy teprve objednáváte zboží přes internetové obchody, je dobré mít i plán B, například v podobě dárkového poukazu atp.

Veselé Vánoce

Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví, štěstí, pohody do nového roku 2019. Budeme rádi, pokud si i v novém roce najdete cestu k hudbě, hudebním nástrojům… CMI plaza je naladěno pro Vás!

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.