Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Beale AURORA 4000

Beale AURORA 4000

Září je měsícem, kdy se často řeší v domácnostech či školách výbava pro hudební výchovu resp. domácí cvičení. Dnes se podíváme do kategorie domácích digitálních pian, která jsou určená pro začínající hráče. Konkrétně na model Beale AURORA 4000.

Dle informací od společnosti CMI Music s.r.o., jsou tato piana nyní (září 2020) dostupná nejen v eshopu, ale i na prodejně a to ve dvou barevných provedeních – bílá a černá.

Poptávaný a úspěšný model Beale Aurora 4000 byl delší dobu nedostupný, a tak je to pro všechny zákazníky skvělá zpráva, že je opět k mání na českém trhu s hudebními nástroji.

Kromě základního modelu si toto piano můžete objednat i v cenově výhodných setech, které se liší příslušenstvím. Pro konkrétní podobu setu se informujte u prodejce.

Proč model Aurora 4000?

Jaké jsou důvody, které by vás měly nasměrovat k nákupu tohoto klávesového nástroje? Digitální piano disponuje 88 klávesami s kladívkovou mechanikou. Jedná se o nástupce modelu Ashton AURORA 4000. Piano je vybaveno 128 hlasou polyfonií, 500 zvuky a 210 doprovody. Těšit se můžete zejména na moderní design, výbornou mechaniku a v neposlední řadě skvělý zvuk. To vše za velmi příznivou cenu.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.