Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Klávesy Beale AK 280

Klávesy Beale AK 280

Začínáte hrát na klávesové nástroje? Máte šikovné děti, které by si rády vyzkoušely hru na keyboardy? Vždy je třeba začít od začátku, takže i v hudbě. Proto si neobjednávejte příliš složitý keyboard, ale vybírejte mezi modely vhodnými pro začátečníky. Příkladem je například Beale AK 280.

Vlastnosti keyboardu AK 280 Beale

Keyboard Beale AK 280 nabízí 61 dynamických kláves, doprovodné styly a možnost připojení mikrofonu. Kromě těchto vlastností se můžete těšit i na 633 zvukových rejstříků, 220 doprovodů a 150 skladeb, které oceníte při výuce nebo cvičení hry. A co víc, máte možnost si do nástroje nahrát až deset vlastních skladem.

K dispozici je také USB vstup pro připojení kláves k počítači. V rámci balíčku (nutno ověřit u vašeho prodejce) obdržíte notový stojánek, napájecí adaptér zdarma a český překlad uživatelského manuálu.

Nástroj umožňuje i napájení a hru pomocí baterií.

Cenově dostupný nástroj

Objevte kouzlo všestranného studentského keyboardu. Beale AK 280 nabízí vše, co může začínající hráč potřebovat v jediném, snadno ovladatelném a lehce přenosném nástroji. Navíc za velmi přijatelnou cenu.

Již není možné vkládat komentáře.