Zpátky do školy 2020 – Keyboardy

Zpátky do školy 2020 - Keyboardy

Všichni bedlivě sledujeme tiskové zprávy naší vlády resp. vyjádření hygieniků, jaký bude nakonec start nového školního roku. Jedno je jisté, určitá omezení a bezpečnostní opatření se dotknou každého školáka bez ohledu na lokalitu.

Společnost CMI Music s.r.o. pořádá každoročně speciální akci „Zpátky do školy„, která se týká prodeje hudebních nástrojů určených pro studenty základních či uměleckých škol.

My bychom vám chtěli v rámci dnešního článku představit doporučené modely z kategorie studentských kláves resp. keyboardů, které můžete objednávat v eshopu Cmias.cz, případně osobně vyzkoušet a zakoupit v obchodním domě CMI plaza.

Cenově dostupné klávesy

2490! Co je to za číslo? Jedná se o částku, která označuje nejlevnější model kláves v aktuální nabídce společnosti CMI Music s.r.o. S konkrétním výběrem vám rádi pomohou prodejní specialisté. Vašim pohledům by rovněž neměly uniknout cenově výhodné keyboardové sety s doporučeným příslušenstvím, díky kterým pořídíte svému malému hudebníkovi kompletní výbavu nejen pro domácí cvičení, ale i pro školní hudební výchovu.

Hola, hola, škola volá – tak jen doufejme, že oproti jaru se obejde bez přerušení a bude probíhat v klasické formě.