Česko-slovenský YouTube 39.týden 2018

Česko-slovenský YouTube 39.týden 2018

Zabrousili jsme opět na YouTube a podívali se, co nového přinesl na česko-slovenské hudební scéně závěr měsíce září 2018. Vybrali jsme tři ukázky, které necháme na vašem posouzení. Vkládány jsou náhodně, nikoli dle nějaké konkrétní stupnice od nejlepší po nejhorší z našeho pohledu. Zkrátka, jak to přišlo pod ruku. Určitě by se toho našlo daleko více, ale víte sami, jak to je, dlouhé články, seznamy atp. se zkrátka do konce nečtou, proto tedy pouze tři „vlaštovky“ a další třeba zase příště…

Lost and Found

Anglická píseň od dvou českých protagonistů: Emma Smetana & Jordan Haj. Představeno exkluzivně v premiéře pro Evropu 2. Oficiální představení klipu proběhne dle informací tvůrců 6.10.2018.

No a čo

Nyní to trochu poředíme dílkem od sousedů. S hudbou vesmírnou… Znáte? Pokud ne, podíváme se na radu do wiki. Jedná se o slovenskou hudební skupinu, kterou tvoří trojice Daniel Kis, Dominika Zeleníková-Morávková a Marek Koleno. Skupina byla nejprve známá komunitě uživatelů portálu Youtube a slovenského internetu. Poté „prorazila“ do slovenských rádií s písní Je nám teplo. Jejich posledním songem je právě „No a čo“.

Vysokoškolskej song

Na závěr něco „inteligentního“:) Vyrazíme na vysokou, kterou nám představí Michal Horák a David „Pavouk“ Ryška. Schválně, poznáte barmany, kteří oba protagonisty obsluhují?