Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Cimbálka Ještěd na Koštu hraběte Chotka

Milan Kostelenec

Oblíbená Cimbálka Ještěd se představí mimo jiné na jubilejním 20. ročníku soutěžní ochutnávky vín Košt hraběte Chotka. Součástí kapely je mimo jiné mladý houslista Milan Kostelenec, který i letos získal prestižní ocenění v hudební soutěži. V letošním roce si 20.3.2018 dokonce zahrál i na koncertu s Pavlem Šporclem, který se uskutečnil v Jaroměři.
Košt hraběte Chotka bude probíhat v přízemí státního zámku ve Velkém Březně a to v sobotu 26.5.2018 od 9:00 do 17:00. V půvabném zámeckém parku budete moci ochutnat stovky vynikajících vín z moravských i českých sklepů. V rámci doprovodného programu vystoupí i Cimbálka Ještěd včetně houslisty Milana Kostelence.

Plakát k akci

I my tímto zveme na tuto tradiční akci, na které si užijete dobrého vína, hudby, zkrátka prožijete den, který vás jistě nabudí pozitivní energií.

Košt hraběte Chotka

Úspěšný mladý houslista

Mladý liberecký houslista a člen cimbálky vyhrál vloni (59. ročník) a rovněž i letos v rámci jubilejního šedesátého ročníku hudební soutěže Kocianovo Ústí v konkurenci soutěžících z celého světa. Soutěž ovládl za provedení Bachovy skladby Gigue d moll. Milan, ročník narození 2007, se zúčastnil soutěže v kategorii do deseti let (soutěž se vyhlašovala za rok 2017). Informace o tomto velkém úspěchu naleznete i v článku Libereckého deníku.

Kocianovo Ústí

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.