Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

SOLO: Star Wars Story

SOLO: Star Wars Story

Star Wars znovu ožívají. Tentokrát fanoušci nemuseli čekat rok, jako tomu bylo v případě předchozích premiér. U filmu SOLO: Star Wars Story se producenti rozhodli o tom, že jej divákům představí již na konci května. Premiéra v kinech je tak naplánována na čtvrtek 24.5.2018.

Han Solo, Chewbacca, Milennium Falcon … to jsou významné postavy a prvky celé vesmírné ságy. Poznejte počátky spojení obou hlavních hrdinů včetně toho, jak získali do své moci nejznámější vesmírnou loď v galaxii. Možná, že je v poslední době Hvězdných válek až příliš, ale pokud už jste tomuto žánru jednou propadli, pak si těžko řeknete dost, že už si další díly necháte uniknout, to zkrátka nejde…

Premiéra 24.5.2018

Již zítra uvidí první z nás, jak se nový film vydařil pod vedením režiséra Rona Howarda. V hlavních rolích Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover a další.

SOLO: Star Wars Story

Filmový trailer

Nápad na samostatný film, který popisuje začátky Hana Sola, zní samozřejmě velmi lákavě, tak uvidíme, jaké budou první reakce po filmové premiéře v kinech. Od posledního dílu Star Wars uplynulo téměř půl roku a osmička vyvolala velmi různé reakce mezi fanoušky. Jak tomu bude u SOLO: Star Wars Story… nechme se překvapit!

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.