Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

David Duchovny – Hell Or Highwater

David Duchovny - Hell Or Highwater

Kdo by neznal Davida Duchovneho alias Foxe Muldera? Většina z nás ho ale vidí pouze jako herce, jenže to už dávno není pravda. David se začíná věnovat více činnostem. Mimo jiné napsal i vlastní knihu Holy Cow: A Modern-Day Dairy Tale a v letošním roce se pokusil prosadit i na hudební scéně debutovým albem Hell Or Highwater.

Toto album obsahuje celkem dvanáct písní, které jsou „jednoduchého“ bez urážky rázu. Pokud máte zájem, můžete si skladby poslechnout na portálu YouTube. Prozatím se nejedná o žádný mega úspěch v počtu shlédnutí, ale album nelze označit ani jako propadák. Když se podíváme na některé pokusy jiných filmových hvězd, tak z tohoto pohledu je možné album i ocenit, protože David v něm vystupuje s vlastním hlasem, který není nijak upravovaný či přehlušovaný hudbou, jako v jiných případech. Zkrátka v plné nahotě prodává to, co aktuálně umí.

Tak, který herec či herečka bude následovat? Tedy, ne že by David Duchovny byl v tomto směru průkopníkem… No, své publikum si jistě najde, zejména asi u dámské populace, přecijen je to charizmatický herec a i jeho písně jsou spíše zaměřené na dámy. První album není rozhodně propadákem, díky svému jménu si jistě najde cestu do mnoha domácností a třeba v dalších albech zajde zase o něco dál a písně budou více živé po hudební stránce či textech… Nechme se překvapit.

Klip k songu Hell Or Highwater

Jak jsme již naznačili, nečekejte nic velkolepého. Nicméně bude dobré, když si konečný názor k celému albu Hell Or Highwater uděláte sami na základě poslechu jedné nebo třeba všech dvanácti písní z jeho debutového alba.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.