Hradec Music Show 2015

Hradec Music Show 2015

Již tuto sobotu 23.5. se koná v Hradci Králové netradiční hudební veletrh, který je známý pod názvem Hradec Music Show. V letošním roce se koná již sedmý ročník, který si každoročně najde celou řadu fanoušků, kteří mají možnost si prohlédnout novinky v oblasti hudebních nástrojů a využít bohatého doprovodného programu zahrnujícího workshopy, předváděcí akce, koncerty…

Veletrh se koná ve dvou hradeckých prodejnách hudebních nástrojů – CMI plaza a 3D Music. Pokud máte rádi hudební nástroje a chcete se dozvědět více o posledních novinkách ze sortimentu známých značek jako např. Yamaha, Fender, Roland, Ibanez a dalších, pak si v sobotu udělejte čas a nenechte si Hradec Music Show ujít. Vstupné je zdarma, navíc máte možnost soutěžit o zajímavé ceny.

Soutěž o elektrickou kytaru

V CMI plaza je například přichystaná soutěž o elektrickou kytaru, ukulele či tričko s hudebním motivem. Stačí, když zodpovíte dvě soutěžní otázky. Více informací získáte v průběhu hudebního veletrhu v prostorách obchodního domu s hudebními nástroji CMI plaza.

Workshopy, koncerty…

Na veletrhu se nedozvíte jen informace o nových hudebních nástrojích. Těšit se můžete na známé osobnosti, které pro vás připravili předváděcí akce, workshopy a samozřejmě i koncerty, které se budou konat v průběhu celého veletrhu. Na koho se můžete těšit v roce 2015. Jsou to například Laco Deczi, Láďa Křížek či Susan Albers.

Hradec Music Show 2014

A jak to vypadalo v loňském roce? Podívejte se na reportáž, která se snažila zachytit alespoň část z veletrhu v prostorách CMI plaza, kde se konaly workshopy a předváděcí akce například Berta Smorenburga (Yamaha), Lukáše Chromka (elektrické kytary Fender) či Klaudy Kryšpína.