Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Snídaně v CMI plaza

Snídaně pro lepší náladu v CMI plaza

Skvělá soutěž od Hitrádia Magic. V roce 2015 se jedná již o šestý ročník u posluchačů velmi oblíbených Snídaní pro lepší náladu. Nevíte, o čem je řeč? Ukážeme vám to na konkrétním případu, kdy snídani vyhrála firma CMI Melodia a.s. Hitrádio Magic jim pak uspořádalo skvělou snídani přímo v jejich obchodě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové.

Co je třeba udělat, abyste měli šanci vyhrát Snídani pro lepší náladu? Je to jednoduché. Pouze se zaregistrujete na stránkách projektu. Pak už je jen třeba poslouchat a sledovat Hitrádio Magic. Každý den mezi 9. a 12. hodinou totiž vyhlásí jméno jednoho posluchače, který pak musí svoji výhru potvrdit a to tím, že se musí do dvaceti minut dovolat do studia. Pokud tak učiní, stane se výherce snídaně pro následující pracovní den pro celý svůj pracovní tým. A přesně tak to bylo i v případě obchodu s hudebními nástroji v CMI plaza.

CMI plaza je obchodní dům, ve kterém najdete jedinečnou nabídku hudebních nástrojů od více než 300 světových i domácích výrobců. Členové týmu Hitradia Magic si mohli na vlastní kůži vyzkoušet některé hudební nástroje, takže celá akce byla velkým zážitkem pro všechny zúčastněné.

Hitrádio Magic v CMI plaza

A jak taková Snídaně pro lepší náladu vypadá? Podívejte se na video, kde je zachycena alespoň malá část návštěvy Hitrádia Magic v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové? Co říkáte, nechtěli byste také takovou snídani? Zapojte se do soutěže a to samé se může stát skutečností i ve vaší firmě.

Zdroj foto a video: Snidaneprolepsinaladu.cz – Hitrádio Magic

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.