Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘2015’

Tradiční vánoční trhy v Turnově

Vánoční trhy s cimbálovkou

Máme tu prosinec a s tím jsou mimo jiné spojeny i vánoční trhy. Pokud je vyhledáváte, máme pro vás tip. Vydejte se do Turnova, kde se konají tradiční vánoční trhy 11. a 12.12. Zahájeny budou stylově a to cimbálovou muzikou pod vedením Dušana Kotlára. (Pokračování textu…)

Hodkovické městské slavnosti 2015

Hodkovické městské slavnosti 2015

Populární cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce, úspěšně působící na koncertních pódiích nejen v ČR, ale i v zahraničí vystoupí na Hodkovických městských slavnostech dne 19. září 2015 od 16 hod. V podání cimbálky zazní nejen lidové písně z Moravy, Slovenska, Čech ale také country a skladby klasiků. (Pokračování textu…)

The Legends Rock Fest 2015

The Legends Rock Fest 2015

Máte rádi rockovou hudbu? Navštěvujete letní hudební festivaly? Pak si nenechte ujít další v pořadí již čtvrtý ročník rockového festivalu The Legends Rock Fest, který se koná ve dnech 17. a 18. července 2015 v Hořicích (Východní Čechy na trase Hradec Králové – Jičín). I tento rok je pro vás připravený bohatý program. Věřme, že vyjde i počasí a o skvělý zážitek je jistě postaráno! (Pokračování textu…)

Ohlasy z HMS 2015

Susan Albers

Již je to více než týden, co se uskutečnil v Hradci Králové sedmý ročník netradičního veletrhu hudebních nástrojů Hradec Music Show, o kterém jsme vás informovali dříve. Pokud jste z nějakého důvodu nemohli veletrh navštívit, pak třeba oceníte krátké shrnutí, které připravila společnost CMI Melodia a.s. resp. rozhovory s hlavními aktéry veletrhu, které mohli vidět návštěvníci v prodejně CMI plaza v Hradci Králové. (Pokračování textu…)

Hradec Music Show 2015

Hradec Music Show 2015

Již tuto sobotu 23.5. se koná v Hradci Králové netradiční hudební veletrh, který je známý pod názvem Hradec Music Show. V letošním roce se koná již sedmý ročník, který si každoročně najde celou řadu fanoušků, kteří mají možnost si prohlédnout novinky v oblasti hudebních nástrojů a využít bohatého doprovodného programu zahrnujícího workshopy, předváděcí akce, koncerty… (Pokračování textu…)

MS 2015 Praha – podpora českému týmu

MS 2015 Praha

Nic než vítězství! Hokejové místrovství světa v Praze a Ostravě je v plném proudu. Aktuálně máme za sebou jednu výhru s Lotyšskem a dvě prohry s Kanadou a Švédy (na nájezdy). To nejdůležitější ale teprve přijde, jako vždy je rozhodující čtvrtfinálové utkání, do kterého pevně věříme, že se bez problémů probojujeme. (Pokračování textu…)

Hradecký Majáles 2015

Hradecký Majáles 2015

Již zítra to vypukne! Kdo ještě nemá vstupenky, tak hurá pro ně. 9. ročník Hradeckého Majálesu je tu, tak si ho nenechte ujít. Je pro vás jako již tradičně připravený bohatý program, skvělá zábava a výborná muzika. Tak už jen popřát pořadatelům, aby se vydařilo i počasí. (Pokračování textu…)