Ohlasy z HMS 2015

Susan Albers

Již je to více než týden, co se uskutečnil v Hradci Králové sedmý ročník netradičního veletrhu hudebních nástrojů Hradec Music Show, o kterém jsme vás informovali dříve. Pokud jste z nějakého důvodu nemohli veletrh navštívit, pak třeba oceníte krátké shrnutí, které připravila společnost CMI Melodia a.s. resp. rozhovory s hlavními aktéry veletrhu, které mohli vidět návštěvníci v prodejně CMI plaza v Hradci Králové.

Susan Albers

Chtěli byste vědět co chystá pro své fanoušky zpěvačka a klavíristka Susan Albers? Pak se podívejte na následující rozhovor, kde se mimo jiné dozvíte i to, proč si pro svá vystoupení zvolila hudební nástroje značky Yamaha. Susan Albers se v CMI plaza cítila opravdu skvěle a pro svůj workshop/koncert zvolila model digitálního piana Yamaha CLP 585.

Laco Deczi

Druhou velkou hvězdou veletrhu Hradec Music Show byl Laco Desczi (původem slovenský hudebník, který žije v Americe), který se kromě hudby věnuje i malování. V obou případech to je pro něj velká vášeň. V CMI plaza vystoupil jak jinak, než se svojí trumpetou značky Amati.

Láďa Křížek

Třetím do „party“, který se zúčastnil jako vystupující v rámci veletrhu hudebních nástrojů Hradec Music Show, byl Láďa Křížek. I on poskytl společnosti CMI Melodia a.s. exkluzivní rozhovor, ve kterém mimo jiné uvedl, co chystá pro své fanoušky a jak se mu tento netradiční veletrh líbil. Zároveň uvedl, jaké značky hudebních nástrojů a vybavení používá při své tvorbě. Takže pokud vás zajímá, jaké to jsou, určitě se podívejte na následující interview.

Tak to byla malá ochutnávka toho, jaký byl sedmý ročník Hradec Music Show. Osmý ročník v roce 2016 si určitě nenechte uniknout!

Zdroj informací a foto: CMI Melodia a.s.