Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Digitální pracovní stanice PSR S750 Yamaha

V článku navážeme na představení novinky – kláves Yamaha S950.  Do stejné kategorie spadá i digitální pracovní (aranžovací) stanice PSR S750 Yamaha, která je taktéž určena pro pokročilé hráče na klávesové hudební nástroje. Klávesy Yamaha PSR S750 Vám nabídnou úžasně realistický a expresivní zvuk a mnohé další významné funkce a vlastnosti, které ocení každý hudebník.

Co lze očekávat od modelu Yamaha PSR S750? Zjednodušeně řečeno získáte možnost ovládat celou škálu zvuků. Tyto klávesy Vám nabídnou vše, co budete potřebovat pro tvorbu, aranžování, vystupování a nahrávání hudby libovolného žánru.

Špičkové zvukové vlastnosti

Velkou předností jsou zvukové vlastnosti. Zvuky s technologií Super Articulation reprodukují každou hudební nuanci akustického hudebního nástroje s extrémní přesností a věrností. Digitální pracovní stanice Yamaha PSR S750 nabízí celkem 325 vestavěných stylů, které jsou připraveny doprovodit vaše dynamická hudební vystoupení.

Real Distortion

Další významnou vlastností tohoto modelu kláves jsou tzv. efekty skutečného zkreslení (Real Distortion), které nabízejí frekvenční odezvu a dynamiku skutečných kytarových zvuků skvěle použitelných jak pro živou hru, tak i pro nahrávání.

Efekty Real Distortion jsou založeny na digitálních modelech klasických kytarových zesilovačů z 60. a 70. let. Dále zde naleznete i digitální modely legendárních analogových kytarových efektových pedálů. To vše má za následek to, že díky tomuto hudebnímu nástroji získáte věrnou frekvenční a dynamickou reprodukci skutečných distortion kytarových efektů.

Více informací o tomto zdařilém modelu keyboardu pro pokročilé naleznete na stránkách internetového obchodu Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje. Dáváte-li přednost osobnímu vyzkoušení, pak Vás zveme do obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové, kde jsou klávesy PSR S750 k vidění a máte možnost si je osobně vyzkoušet pod dohledem odborných prodejních specialistů.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.