Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘keyboard’

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Yamaha si letos pospíšila a své fanoušky se rozhodla „obdarovat“ o něco dříve, než tomu bývá běžné. Většinou se totiž nové modely nástrojů objevují v květnu. V roce 2018 se však na trh dostaly novinky již v únoru. Mezi nimi i nová digitální aranžovací stanice Yamaha PSR S975, která je již dostupná i v českých obchodech. (Pokračování textu…)

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Někdy to přijít muselo. Nic netrvá navždy. A nejinak tomu je v případě oblíbeného studentského keyboardu Yamaha PSR E443. Ano, i jeho čas nastal právě nyní, kdy se již přestal vyrábět. Pokud o něj ale stále máte zájem, tak máte prakticky dvě možnosti. Buď se poohlédnout po obchodech s hudebními nástroji, zda jej mají ještě skladem, nebo se zaměřit na bazary hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Yamaha PSR S970

Yamaha PSR S970

Již brzy budete moci vidět naživo a objednávat nový keyboard od Yamahy. Kromě již dříve publikovaného modelu Yamaha PSR S770, představil výrobce i další klávesový nástroj, který bude zastávat pozici vlajkové lodě keyboardů ze série S. O čem je řeč? Přivítejte nový keyboard Yamaha PSR S970! (Pokračování textu…)

Korg PA 300

Korg PA 300

Pokud hledáte nástroj pro časté vystupování či vlastní produkci (skládání vlastních skladeb), pak byste se měli poohlédnout i po modelu od firmy Korg. Jedná se o nový model spadající do produktové řady PA. Korg PA 300 je výkonný keyboard aranžér, který je navíc dostupný za velmi výhodnou cenu. Posuďte sami, zda vás tento nástroj také osloví svým vybavením a možnostmi. (Pokračování textu…)

Roland BK 9

V dnešním článku si představíme profesionální keyboard BK 9, který uvedla na trh firma Roland. Klávesy s doprovody BK 9 se právem stávají novou vlajkovou lodí mezi klávesovými hudebními nástroji řady BK. Ptáte se proč? Připravte se na vynikající zvuky, špičkovou rytmiku a pestrý výběr dalších unikátních vlastností. (Pokračování textu…)

Korg PA 600 vs Yamaha S750

Tentokrát jsme narazili na jedno video na portálu YouTube.com, kde jsou porovnávány dva keyboardy. Jedná se o modely Korg PA 600 a Yamaha S750. Video uvádíme na konci tohoto článku. Pokud tedy váháte, jaký z těchto dvou hudebních nástrojů vybrat, může vám toto video pomoci se rozhodnout. (Pokračování textu…)

Casio CTK 3200

Opět jsme zabrousili do kategorie studentských keyboardů. Dnes se podíváme na zoubky modelu od firmy Casio. Jedná se o model CTK 3200, který je běžně dostupný v mnoha kamenných i internetových obchodech v tuzemsku. Cenově se pohybuje na částce 4.550,- Kč s DPH (cena byla převzata z online eshopu Hudebni-obchod.cz ze dne 20.2.2014). (Pokračování textu…)

Yamaha PSR E343

Klávesy Yamaha PSR E343 jsou v současné době velmi populární. Dle statistik se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů kláves, které jsou určeny pro žáky hudebních škol. Přesvědčte se sami, zda je tento keyboard opravdu tak výjimečný. K dispozici je například v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz. Internetový obchod si drží velmi dobrá hodnocení na portálu Heureka.cz, zejména díky svojí spolehlivosti a přístupu k zákazníkům. (Pokračování textu…)

Tyros 5 – klávesy nové generace

Pro někoho možná dlouhé tři roky. Právě taková byla pauza mezi vydání dvou modelů profesionálních keyboardů značky Yamaha. Jedná se o špičkovou modelovou řadu Yamaha Tyros. 11. listopadu 2013 se hráči dočkali již páté generace. Klávesy Yamaha Tyros 5 byly tentokráte vyrobeny ve dvou variantách, jedna s 61 klávesami a druhá se 76 klávesami. V současné době nemají tyto klávesy konkurenci. Jedná se o top model s těmi nejnovějšími vlastnostmi a funkcemi a neuvěřitelně reálným zvukem. (Pokračování textu…)

Yamaha YPT-330

Skvělá novinka pro všechny hráče na klávesové hudební nástroje. Leden 2013 přinesl na trh nový studentský keyboard Yamaha YPT 330, který je určen pro začínající hráče. Keyboard je k dispozici ve stříbrném provedení a nabízí skvělý poměr cena / výkon! (Pokračování textu…)