Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘keyboard’

Beale AK 140 pro začátečníky

Beale AK 140

Syn nebo dcera s hudebním nadáním? Vybrali si jako nástroj klávesy? Chcete jim dopřát to nejlepší pro jejich začátky? Pak pro vás máme tip na keyboard, který je určený právě pro začínající hráče. Beale AK 140 jsou klávesy s dynamikou úhozu, které vás provedou prvními krůčky v hudebním světě.

(Pokračování textu…)

Novinka od Yamahy: Stylový PSR E360

Novinka od Yamahy: Stylový E360

Nové modely výukových keyboardů značky Yamaha jsou tu. Do této kategorie tak nově spadají i klávesy s označením Yamaha PSR E360, který se aktuálně nabízí ve dvou elegantních provedeních. V tomto směru se jedná o poměrně netradiční pojetí ze strany výrobce. Uvidíme, jaký to bude mít ohlas, nicméně z promo fotografií to rozhodně nevypadá špatně a zvolená barevná provedení by mohla mít úspěch. Co je ale důležité jsou zvukové vlastnosti a tam Yamaha nikdy nezklame. (Pokračování textu…)

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Yamaha si letos pospíšila a své fanoušky se rozhodla „obdarovat“ o něco dříve, než tomu bývá běžné. Většinou se totiž nové modely nástrojů objevují v květnu. V roce 2018 se však na trh dostaly novinky již v únoru. Mezi nimi i nová digitální aranžovací stanice Yamaha PSR S975, která je již dostupná i v českých obchodech. (Pokračování textu…)

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Někdy to přijít muselo. Nic netrvá navždy. A nejinak tomu je v případě oblíbeného studentského keyboardu Yamaha PSR E443. Ano, i jeho čas nastal právě nyní, kdy se již přestal vyrábět. Pokud o něj ale stále máte zájem, tak máte prakticky dvě možnosti. Buď se poohlédnout po obchodech s hudebními nástroji, zda jej mají ještě skladem, nebo se zaměřit na bazary hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Yamaha PSR S970

Yamaha PSR S970

Již brzy budete moci vidět naživo a objednávat nový keyboard od Yamahy. Kromě již dříve publikovaného modelu Yamaha PSR S770, představil výrobce i další klávesový nástroj, který bude zastávat pozici vlajkové lodě keyboardů ze série S. O čem je řeč? Přivítejte nový keyboard Yamaha PSR S970! (Pokračování textu…)

Korg PA 300

Korg PA 300

Pokud hledáte nástroj pro časté vystupování či vlastní produkci (skládání vlastních skladeb), pak byste se měli poohlédnout i po modelu od firmy Korg. Jedná se o nový model spadající do produktové řady PA. Korg PA 300 je výkonný keyboard aranžér, který je navíc dostupný za velmi výhodnou cenu. Posuďte sami, zda vás tento nástroj také osloví svým vybavením a možnostmi. (Pokračování textu…)

Roland BK 9

V dnešním článku si představíme profesionální keyboard BK 9, který uvedla na trh firma Roland. Klávesy s doprovody BK 9 se právem stávají novou vlajkovou lodí mezi klávesovými hudebními nástroji řady BK. Ptáte se proč? Připravte se na vynikající zvuky, špičkovou rytmiku a pestrý výběr dalších unikátních vlastností. (Pokračování textu…)

Korg PA 600 vs Yamaha S750

Tentokrát jsme narazili na jedno video na portálu YouTube.com, kde jsou porovnávány dva keyboardy. Jedná se o modely Korg PA 600 a Yamaha S750. Video uvádíme na konci tohoto článku. Pokud tedy váháte, jaký z těchto dvou hudebních nástrojů vybrat, může vám toto video pomoci se rozhodnout. (Pokračování textu…)

Casio CTK 3200

Opět jsme zabrousili do kategorie studentských keyboardů. Dnes se podíváme na zoubky modelu od firmy Casio. Jedná se o model CTK 3200, který je běžně dostupný v mnoha kamenných i internetových obchodech v tuzemsku. Cenově se pohybuje na částce 4.550,- Kč s DPH (cena byla převzata z online eshopu Hudebni-obchod.cz ze dne 20.2.2014). (Pokračování textu…)

Yamaha PSR E343

Klávesy Yamaha PSR E343 jsou v současné době velmi populární. Dle statistik se jedná o jeden z nejprodávanějších modelů kláves, které jsou určeny pro žáky hudebních škol. Přesvědčte se sami, zda je tento keyboard opravdu tak výjimečný. K dispozici je například v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz. Internetový obchod si drží velmi dobrá hodnocení na portálu Heureka.cz, zejména díky svojí spolehlivosti a přístupu k zákazníkům. (Pokračování textu…)