Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Yamaha PSR S970

Yamaha PSR S970

Již brzy budete moci vidět naživo a objednávat nový keyboard od Yamahy. Kromě již dříve publikovaného modelu Yamaha PSR S770, představil výrobce i další klávesový nástroj, který bude zastávat pozici vlajkové lodě keyboardů ze série S. O čem je řeč? Přivítejte nový keyboard Yamaha PSR S970!

Představujeme vlajkovou loď kláves série S Yamaha

PSR S970 je profesionální hudebním nástrojem, který se nyní dostává do pozice vlajkové lodi kláves ze série S. Do nástroje byly zapracovány veškeré podstatné vlastnosti nižších modelů, což by samo o sobě nic neznamenalo. Důležité ovšem je, že tento keyboard dále nabízí i všestranné efekty z TOP modelu kláves – Tyros 5. Mezi další významné vlastnosti patří možnost připojení externího displeje a programovatelné funkce vokálního harmonizéru. Pro uživatele je připraveno celkem 989 zvuků, včetně Super Articulation a varhanních. Dále pak 450 doprovodů, včetně nových DJ a 40 Audio stylů. Nechybí ani funkce vokodéru a Vocal Harmony 2, dva live ovladače či USB audio přehrávač s mnoha funkcemi. V neposlední řadě to jsou Real Reverb a Distortion efekty s intuitivním ovládáním. Zkrátka nabušená výbava, která uspokojí potřeby těch nejnáročnějších hráčů, kteří mají na své klávesy ty největší nároky.

Bohatá zvuková výbava

V prvotním představení nového modelu jsme to již naťukli. Co se týče zvukových vlastností, je tento nástroj opravdová špička, která nabízí to nejlepší z aktuální nabídky. Co konkrétně je zde z této oblasti zahrnuto?

Jedná se například o realistické Super Articulation zvuky. Dále to je celá škála skvělých zvuků z legendrní série Tyros (příkladem jsou třeba píšťaly varhan a mnoho dalších zvuků). Uspokojte i to nejnáročnější publikum. Využijte špičkových zvukových schopností kláves PSR S 970 na maximum. Posuňte svoji hru o další úroveň autenticity. I to vám umožní nový keyboard z dílny společnosti Yamaha.

Pro více informací doporučujeme shlédnout prezentační video, případně se obrátit na některého z prodejců hudebních nástrojů Yamaha.

Promo video s českými titulky

Když jsme vás informovali o modelu Yamaha PSR S770, odkazovali jsme vás na video společnosti Yamaha, které v té době nebylo možné publikovat na jiných webech. Aktuálně je však k dispozici prezentační video obou novinek, navíc s českými titulky. To vše díky Yamaha specialistovi, společnosti CMI Melodia a.s.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.