Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘psr’

Nové keyboardy Yamaha pro samouky

Nové keyboardy Yamaha pro samouky

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové naskladnil novinky, které ocení zejména začínající klávesisté, ale i mírně pokročilí hráči. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách modelů Yamaha PSR E373 resp. EW310.

(Pokračování textu…)

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Yamaha si letos pospíšila a své fanoušky se rozhodla „obdarovat“ o něco dříve, než tomu bývá běžné. Většinou se totiž nové modely nástrojů objevují v květnu. V roce 2018 se však na trh dostaly novinky již v únoru. Mezi nimi i nová digitální aranžovací stanice Yamaha PSR S975, která je již dostupná i v českých obchodech. (Pokračování textu…)

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Doprodej keyboardu Yamaha PSR E443

Někdy to přijít muselo. Nic netrvá navždy. A nejinak tomu je v případě oblíbeného studentského keyboardu Yamaha PSR E443. Ano, i jeho čas nastal právě nyní, kdy se již přestal vyrábět. Pokud o něj ale stále máte zájem, tak máte prakticky dvě možnosti. Buď se poohlédnout po obchodech s hudebními nástroji, zda jej mají ještě skladem, nebo se zaměřit na bazary hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Nové studentské klávesy Yamaha – modely 2016

Studentské klávesy Yamaha

Studentské keyboardy jsou velmi poptávaným sortimentem v oblasti hudebních nástrojů. Velkou roli v této kategorii hraje značka Yamaha, která neustále přichází s novými modely, které posunují možnosti klávesových hudebních nástrojů do vyšších sfér. Nejinak tomu je i v roce 2016. Právě v současné době již máte možnost si ošahat dvě novinky – PSR E453 a PSR EW400 – v českých obchodech. Oba keyboardy můžete objednávat například v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz, který je nabízí i v cenově výhodných setech s doporučeným příslušenstvím. (Pokračování textu…)

Yamaha PSR S970

Yamaha PSR S970

Již brzy budete moci vidět naživo a objednávat nový keyboard od Yamahy. Kromě již dříve publikovaného modelu Yamaha PSR S770, představil výrobce i další klávesový nástroj, který bude zastávat pozici vlajkové lodě keyboardů ze série S. O čem je řeč? Přivítejte nový keyboard Yamaha PSR S970! (Pokračování textu…)

Yamaha PSR E443

Pro rok 2014 přišla Yamaha s novinkou v oblasti studentských keyboardů. Již brzy se s touto novinkou budou moci seznámit i tuzemští zákazníci v kamenných a internetových obchodech s hudebními nástroji. Novinkou je model PSR E443 Yamaha. Jaké vlastnosti tento model přináší, jaká je jeho startovací cena? O tom se dozvíte v další části článku. (Pokračování textu…)

Nové keyboardy Yamaha E-série

Společnost Yamaha představila v dubnu dva nové keyboardy z tzv. E-série. Jedná se o modely PSR E243 a PSR E343, které jsou perfektním nástrojem zejména pro začínající hráče. Je tedy otázkou času, kdy se tyto modely objeví v nabídce českých kamenných a internetových obchodů, které se specializují na prodej hudebních nástrojů. (Pokračování textu…)

Yamaha PSR S650 a PSR A2000

Společnost CMI Melodia a.s. rozšířila svůj sortiment o nové aranžovací stanice Yamaha. Konkrétně o modely PSR S650 a PSR A2000. Jedná se o špičkové hudební nástroje, které uspokojí i ty nejnáročnější klávesové hráče. V následujícím článku si můžete o těchto dvou novinkách přečíst mnoho zajímavých informací včetně odkazů na stránky, kde je možné si tyto hudební nástroje zakoupit, případně si prohlédnout i videorecenze. (Pokračování textu…)